В телефоні Прuгожина знайшли останнє відео з борту nалаючого літака, теnер все стає на свої місця – ЗМІ

На місці краху літака Пригожина знайшли його телефон на якому є відео останніх хвилин перед аварією. Водночас тіло ватажка на цю мить зі стовідсотковою точністю поки ще не ідентифіковано серед трупів.

Витім, ніяких сумнівів у загибелі Пригожина у співрозмовника арабського телеканалу немає. Зазначають, що тільки зараз почався огляд місця аварії літака Пригожина і тіл загиблих.Мовляв, цьому є дві причини: по-перше, працювали вибухотехніки; по-друге, чекали приїзду з Москви співробітників ЦА ФСБ і СКР. Зараз почалася активна робота.

Після огляду останків, їх вивезуть в морг у Твері, де вранці і буде проведено впізнання. Для офіційної ідентифікації більшості останків знадобиться процедура ДНК.На місці аварії літака Пригожина встановили потужні прожектори, а криміналісти активно оглядають тіла загиблих і уламки бізнес-джету.

Головне про крах літака Embraer ERJ 135

Всього на місці аварії бізнес-джета Пригожина знайдено 10 тіл – стільки ж пасажирів було на борту літака. Окрім Пригожина, у списку пасажирів був Дмитро Уткін – права рука ватажка вагнерівців.

Пошукова операція вже завершена.Financial Times пише, що літак ватажка ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина був збитий російською системою ППО.

Leave a Comment