Вікторія Сюмар емоційно! “Слухайте, ви не уявляєте як хлопцiв на передовій це все блдство дістало… Я не знаю скільки сьогодні загинуло на Півдні, не знаю, скільки в Бахмуті, але я точно знаю, що…”

Подаємо мовою оригіналу:

Вікторія Сюмар

У Краматорську іноді є світло. І знаєте, військові там (а це зараз місто військових), дuвляться марафон…– Зайшли в разполагу, а там в марафоні Суркіса піарять. Мовляв, він якусь лікарню відбудував… Вони там зовсім пі..арu?! – пuтають мене хлопці.Як же це все дістало… Я не знаю скільки сьогодні загuнуло на Півдні в наступі, не знаю, скільки в Бахмуті, але точно знаю від знайомих, що там було ну дуже гаряче(((….

І знаю вже зовсім точно: в цій війні винні суркіси, льовочкіни і прочії столари з їх партнерами медведчуками.Ці тва-рі завжди гралися в політику на розколі України. Вони тягнули сюди руzzzкій мір, бо хотіли заробляти на російській нафті і газу.Це вони робили все, аби тут аж до 2014 були російські канали. Це вони зробили все, аби в 2008 Україна не отримала пдч в НАТО і не мала шансу на колективну безпеку.

Ці тва-рі завжди бачили лише гроші і вдавали з себе «оплот руzzzкого міра». І вже з листопада 2021 ділили владу і посади. Ви не знали? То може качний з опзж розкаже як ділив владу в Київоблраді?Так от. путін напав, бо вірив, що тут в нього є «оплот» з качних-суркісів. Які мали їх тут букетами зустрічати. Але щось пішло не так…

І зараз, всі ці редактори і керовники пропагандистського марафону, які піарять там суркіса, стають їх співчучасниками і винними в загибелі українців.Вже, с,…ка, на 1.5 роки війни, ви оберіть: або хрест зніміть і покайтесь, або труси вдягніть. Бо всі ваші договорняки і подвійне дно всі бачать!

І хлопці — повернуться. Не забудуть!!!

Leave a Comment