Будете врaжeні дiзнaвшuсь де засвітuлася Герман Анна – вона теnер там жuве “nрunіваючu” і ні в чoмy собі не відмoвляє. Фото

Колишня соратниця президента-втікача Віктора Януковича Ганна Герман поїхала до Іспанії. Її помітили в місті Бенідорм – одному зі найзнаменитіших курортів узбережжя Коста-Бланки.

Відповідне фото потрапило до мережі. На знімку, зробленому в продуктовому магазині, знято жінку зі світлим волоссям, у якій впізнали Герман.“Цікаво, чому Ганна Герман зараз не в Тюмені чи Ростові, де її колишній шеф, а в іспанському Бенідормі?” – написав автор фото, блогер із Маріуполя.Фото Герман із курортного міста не залишило українців байдужими. Вони здивовані, що політикиня поїхала від війни не в “улюблену” Росію, а насолоджується життям на “загниваючому” Заході.

“А чого ж не в рідну гавань”, “А як же Липецьк? Сподіваюся, повернення в Україну не відбудеться”, “Все життя просувала проросійську політику, народ мучиться, а вона кайфує”, “А в Архангельськ слабо, до братів?”, “Про расєюшку чесали, а самі в “загниваючу” Європу звалили”, “Пропагують совок, а живуть у Європі”, “А як же русскій мір?” – пишуть люди.

Бенідорм розташований у затишній бухті на Середземному морі. Він вважається місцем відпочинку людей із середнім європейським статком. Водночас Бенідорм називають іспанським Нью-Йорком через велику кількість сучасних хмарочосів.

Підтвердження того, що на фото справді Герман, поки що немає – лише візуальна схожість.

Минулої весни ЗМІ писали, що Герман нібито була помічена в Києві на похороні президента Леоніда Кравчука, який помер 10 травня 2022 року.

Leave a Comment