Ранкова сенсація! Пpuгожuн жuвuй. В лiтаку був його двiйнuк. І зараз глава “Ваrнеpа” готує пomсту nутіну ФОТО

Російський політолог Валерій Соловей заявив, що військовий командир Євген Пригожин живий після того, як його двійник загинув у авіакатастрофі минулого тижня, а не сам керівник Вагнера.

За словами доктора Валерія Солов’я, Пригожин «живий, здоровий і не ушкоджений» у неназваній країні, навіть коли Росія влаштовує його похорони, на які відмовляється прийти Володимир Путін, – повідомляє Daily Mail

Російський аналітик стверджує, що Пригожин обдурив диктатора з кремля, і розкусив схвалений Путіним і розроблений його радою безпеки план “усунення” главаря “Вагнера”

Зараз Пригожин планує свою помсту, каже політолог, колишній професор престижного московського Інституту міжнародних відносин [МДІМВ], школи підготовки шпигунів і дипломатів.

Доктор Соловей звинувачує російську владу в брехні щодо ДНК Пригожина, знайденої на місці катастрофи в Тверській області, у той час як вона знала, що спроба вбити лідера «Вагнера» провалилася, оскільки в літак потрапив двійник Пригожина, який, як відомо, використовував бойовик-вагнерівець.«По-перше, літак, на якому мав летіти Євген Пригожин, був збитий російською системою протиповітряної оборони», — сказав він, заперечуючи твердження американської розвідки про те, що літак був знищений вибухом на борту.

«Вибуху на борту не було. Його збили ззовні».Секретна операція з нанесення цього удару «була розроблена в Раді безпеки [Росії] і була санкціонована особисто президентом РФ [Володимиром Путіним]»Глава ПВК “Вагнер” зараз «живий, здоровий і неушкоджений», стверджує Соловей.«Самого Пригожина на борту не було. Замість нього летів його двійник. До речі, Володимир Путін це чудово усвідомлює.

«Якщо вірити офіційним заявам російської влади, то що я можу сказати…?»Доктор Соловей сказав, що він розкриє країну де зараз перебуває Пригожин, на початку наступного місяця, але запевнив, що це не Африка, де приватна армія Вагнера має численні інтереси.Однак Пригожин, похорон якого очікується найближчим часом і на який Путін відмовляється приїхати, мав на меті проявити себе до кінця цього року і помститися главі Кремля.

Прес-секретар Путіна сказав: «Присутність президента не передбачена. Конкретної інформації про похорони ми не маємо. Проте рішення з цього приводу приймають родичі та друзі».Справжній Пригожин «готувався до помсти», наполягає доктор Соловей.

«Як він залишився живий, а його близькі загинули?» Це вибір, який він [Пригожин] поставив.«Я не кажу про моральну сторону цього вибору. Не дай Боже нікому з нас поставити такий вибір.«Він має намір помститися за те, що був поставлений перед таким вибором. Він має намір помститися людям, які мали намір знищити його, і знищили близьких йому людей».

Одна маскувальна перука показувала його як співробітника Міністерства оборони в Судані, інша як помічника дипломата з Абу-Дабі.У третьому він був виданий за старшого лейтенанта з Бенгазі в Лівії.Універсальний Пригожин, чиї війська Вагнера використовувалися в багатьох країнах, також видавав себе за полковника з Тріполі, «торговця з Сирії» та польового командира на ім’я Мохаммед.

Проте Слідчий комітет Росії наполягає на тому, що Пригожин мертвий, що підтверджено його ДНК, знайденою на трупі на місці авіакатастрофи.Інші припускають, що Пригожин ще живий.Політолог Катерина Шульман розповіла: «Для того, щоб назавжди сховатися, взявши один із багатьох паспортів, згорілий літак – також вагома причина».

А колишній кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак, відома як хрещениця Путіна, сказала: «Я відчуваю, що ми ховаємо [Пригожина] занадто рано».Опитування Telegram-каналу «Коротко» показало, що 38% опитаних вважають Пригожина живим.

Leave a Comment