Маруся 3віробій… Біда друзі і велuка траreдія для всіх нас! Поnрощатuся nрuйшов навіть сам Порошенко… Фото

Чоловік та дружина разом обороняли Україну від ворога

УКиєві попрощалися з українським розвідником та чоловіком легендарної захисниці Марусі Звіробій Максимом Нікітенком. Воїн загинув 26 серпня у боях за звільнене Роботине у Запорізькій області.Трагічною звісткою поділились у пресслужбі партії “Європейська солідарність”. А голова партії Петро Порошенко на своїй особистій сторінці поділився спогадами про загиблого воїна.

Прощання з воїном проходило у Михайлівському Золотоверхому соборі. Провести його в останню путь прийшли бойові товариші зі 132 окремого розвідбату та 46-ї бригади ДШВ, друзі, родичі, а також голова партії “ЄС” та колишній президент України Петро ПорошенкоНа своїй особистій сторінці у Фейсбук він зазначив, що бачився із загиблим воїном лише три тижні тому, коли той приїхав з фронту, щоб відвідати в лікарні дружину Марусю Звіробій.

“Знову важка втрата для нашої команди. Не віриться. Сьогодні ми попрощалися з Максимом Нікітенком — відважним воїном, розвідником, командиром, який на штурм завжди йшов першим. Він із 30-ки, вся родина у них воює. Але насамперед мої слова підтримки – Марусі Звіробій… Кажуть, що командир має йти у складі ядра групи, а не в дозорі, але це не про Максима. Він вів за собою своїх побратимів… Щирі співчуття Марусі Звіробій пережити смерть коханої людини”, – написав колишній президент України.

Нагадаємо, що 17 липня 2023 року Маруся Звіробій була поранена під Кліщіївкою Донецької області. Разом із побратимами вона потрапила під артилерійський обстріл.Також “Телеграф” розповідав про те, що на Полтавщині попрощалися з льотчиками, які розбилися в авіакатастрофі в Донецькій області. Шістьох офіцерів відспівували у закритих трунах, накритих національними прапорами.

Leave a Comment