У Москві цієї ночі ніхто не спав! Там не просто пожежа, там палають та догорають численні складu поблизу Ленінградського вокзалу. Відео

На території держави-агресора Росії ввечері в понеділок, 4 вересня, вкотре спалахнула масштабна пожежа. У столиці РФ Москві нібито загорілися склади.

Нова НП у Москві сталася в районі Ленінградського вокзалу. Про це повідомили російські пропагандистські канали в Telegram (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).На опублікованих росіянами кадрах у мережі видно, що пожежа на місці сильна. За даними пропагандистів, полум’я спалахнуло нібито через те, що хтось підпалив купу сміття. Від нього вогонь перекинувся на порожні склади.

Як пишуть російські ЗМІ, на місце події вже вирушили екстрені служби та пожежний потяг. Чи є постраждалі – наразі невідомо.

Водночас офіційної інформації про чергову НП у Москві офіційні відомства країни-агресора також поки не надали.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що у Люберецькому районі Московської області РФ відбулася диверсія на залізниці. Невідомому вдалося повністю спалити три шафи, які, як стверджується, відповідали за систему керування електрообігрівом.

Палій провів свою роботу на перегоні Овражки – Родніки, на південний схід від Москви. Зазначений відрізок залізниці дороги – це трохи більше ніж 2 кілометри

Leave a Comment