Поліцейські затрuмалu ось цю жіночку з Куn’янська, яка nереховувалася в Івано-Франківську. Колаборантці nовідомuлu nро nідозру.

Про це написав на своїй на Facebook-сторінці начальник слідчого управління поліції в Харківській області Сергій Болвінов.“Безробітна жінка знайшла себе під час окупації рідного міста. Коли росіяни захопили Куп’янськ та призначили свого “гауляйтера”, одна з місцевих пішла до нього працювати особистим секретарем”, — йдеться у дописі.

Жінка працювала секретаркою так званого “голови тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району” Максима Губіна. Вона приймала вхідну кореспонденцію на підпис, виконувала особисті доручення.

Ці обов’язки підозрювана виконувала до тих пір, поки її керівник не втік до РФ. Його оголосили в розшук.“Коли українська армія звільнила Куп’янськ, колаборантка чомусь вирішала сховатися в “тилу ворога” — знайшла собі прихисток в Івано-Франківську та відсиджувалася там майже рік. Там ми її й знайшли, затримали, повідомили про підозру”, — написав Сергій Болвінов.

З його слів, жінка — під слідством, а справа — у суді.

Leave a Comment