“Нашого сонечка, нашої дівчuнкu не стало…”: всьоrо за дві годuнu 9-тu річної Варварu не стало… історія mрarедіі юної українкu та ії родuнu

Варварі Плохіх було 9 років. Вона загинула в Маріуполі поряд із мамою Тетяною та бабусею Жанною.У Маріуполі родина переховувалася в приватному будинку в Центральному районі. Почалися масовані обстріли. Один зі снарядів влучив у будинок. Спалахнув дах. Подружжя Ілля й Тетяна разом із доньками Варварою та Кариною і їхньою бабусею Жанною схопили речі та вибігли на вулицю.

Хотіли дістатися найближчого сховища. Та діти вибігли без взуття, тому Ілля помчав за ним додому. У цей час почув звук літака. Крикнув «Лягайте!» і забіг до будинку. Далі – авіаудар. Чоловік схопив взуття і побіг назад до родини. Почав кликати дружину, дітей. Відповіла старша донька Карина.

Ілля схопив Варю на руки та разом із Кариною і трирічною племінницею побіг до сховища. Там були медики. Але поранення Варвари були надто складні. Дівчинку спочатку повезли до лікарні «швидкої» допомоги, а звідти – до лікарні №3. Втім там не було нейрохірурга. Оперувати – нікому. Через дві години Варвари не стало.Тіло Варі батькові не віддали. Невідомі поховали її в травні. Дідусь у серпні знайшов могилу онуки, дівчинка похована на Старокримському кладовищі.

Leave a Comment